رمز خود را فراموش کرده اید ؟

سانا سیستم پارس

شرکت سانا سیستم پارس (شماره ثبت 9276) با هدف گردآوری و فراهم ساختن محیطی کاملا تخصصی به منظور ارائه راهکارها، تربیت متخصصین، معرفی فناوری‌های جدید و برتر در حوزه شبکه و امنیت شبکه فعالیت خود را آغاز نمود. واحد آنتی ویروس این مجموعه با کادری مجرب، به صورت حرفه ای و با سرمایه‌گذاری بر روی آنتی ویروس کسپرسکی آغاز به کار کرد. این واحد با سر لوحه قراردادن كيفيت خدمات، پاسخگويي سريع، توجه به مشتریان و با اخذ نمایندگی آنتی‌ویروس کسپرسکی اعتبار خود را بیش از پیش افزایش داد.

سانا سیستم پارس دارای گواهی رسمی نمایندگی گلد فروش و پشتیبانی محصولات امنیتی کسپرسکی و آنتی ویروس پادویش می یاشد. امروزه استفاده از امکانات شبکه های کامپیوتری و همچنین اینترنت، با مخاطرات بسیاری همراه شده و امنیت شبکه ها و داده ها با چالش های جدی مواجه شده است. به همین سبب حفظ امنیت و مدیریت داده های سازمانی در راس اهداف واحدهای فناوری اطلاعات سازمانها قرار گرفته است.

محصولات آزمایشگاه کسپرسکی دارای بالاترین نرخ حفاطت از سیستم ها، تنوع محصولات متناسب با زیرساخت‌ها و سریع ترین زمان نشان دادن واکنش در برابر تهدیدات هستند. این محصولات برای کاربران خانگی، شرکت های کوچک و متوسط، سازمان های بزرگ و کاربران موبایل ارائه میگردد. فناوری حفاظتی کسپرسکی همچنین در بسیاری از محصولات و خدمات شرکت های امنیتی سراسر جهان به کار گرفته میشود.

خدمات واحد امنیت:

- ارائه لایسنس اصل و به نام مشتری

- مشاوره جهت انتخاب مناسب ترین محصول با توجه به ساختار شبکه

- نصب و راه اندازی محصول و انجام تنظیمات مورد نظر

- به روز رسانی و انجام سرویس دوره ای

- ارائه گزارشات فنی دوره ای

- ارائه نسخه دمو

- راهنمایی و انجام خدمات فنی

- پشتیبانی و حل مشکلات مرتبط با محصول به صورت 24/7

- آموزش محصول به مسئول مربوطه در سازمان

 

 

بالا