نماینده رسمی فروش محصولات کسپرسکی در ایران

پشتیبانی

نماینده رسمی فروش محصولات کسپرسکی در ایران

درباره ما

مجموعه کامپیوتر پارس در سال 1380 در استان کرمان تاسیس گردید و مفتخر است از سال 1387 تحت عنوان «سانا سیستم پارس» با تکیه بر تخصص تیم اجرایی خود و با هدف ارائه خدمات تخصصی حوزه امنیت سایبری، بصورت مستمر به سراسر کشور خدمات خود را ارائه نموده است.
امروزه استفاده از امکانات شبکه‌های کامپیوتری و همچنین اینترنت، با مخاطرات بسیاری همراه شده و امنیت شبکه‌ها و داده‌ها با چالش‌های جدی مواجه شده است، به همین سبب حفظ امنیت و مدیریت داده‌ها در راس دغدغه ما قرار گرفته است.
شرکت سانا‌سیستم‌پارس دارای نمایندگی سطح طلایی محصولات امنیتی کسپرسکی با تجربه‌ی ارائه خدمات به بیش از ۵۰۰ سازمان‌‌ دولتی و شرکت‌ خصوصی و بیش از 5000 کاربر خانگی است و مفتخریم که توانسته‌ایم با برخی از این مشتریان بیش از 10 سال همکاری مستمر داشته باشیم. این تجربه‌ها نتیجه اعتماد مشتریان و تلاش ما برای همراهی و ارائه خدمات مورد نیاز به ایشان است.
محصولات آزمایشگاه کسپرسکی دارای بالاترین نرخ حفاظت از سیستم‌ها، تنوع محصولات متناسب با زیرساخت‌ها و سریع‌ترین زمان نشان دادن واکنش در برابر تهدیدات هستند. این محصولات برای کاربران خانگی، شرکت‌های کوچک و متوسط، سازمان‌های بزرگ و کاربران موبایل ارائه می‌گردند. فناوری حفاظتی کسپرسکی همچنین در بسیاری از محصولات و خدمات شرکت‌های امنیتی سراسر جهان به کار گرفته می‌شود.
هدف اصلی ما، حفظ امنیت داده‌های شما به آسان‌ترین و امن‌ترین روش ممکن است. در این راستا تلاش نموده‌ایم تا با ارائه محصولات تخصصی و اورجینال از بهترین برندهای امنیتی دنیا، پشتیبانی حرفه ای 24/7 ، امانت‌داری و ارائه مشاوره جهت انتخاب مناسب‌ترین محصول و … به این مهم دست یابیم.

بیانیه ماموریت سانا سیستم پارس:

ماموریت ما ارائه راه‌حل‌های امنیتی با کیفیت و ساده، حفظ اطلاعات کاربران، ارائه محصولات اورجینال و ارتقاء رضایت مشتریان است. این مهم ما را به تلاش برای ارائه خدمات پشتیبانی حرفه‌ای به جهت آسان‌کردن حفظ امنیت داده‌های مشتریان هدایت می‌نماید.

ارزش‌های سازمانی سانا سیستم پارس:

  • تکریم و حفظ احترام مشتریان
  • ارائه محصولات با کیفیت و اصل
  • صداقت
  • امانت‌داری
  • تخصص‌گرایی و تعالی‌جویی
  • بهبود مستمر فرآیندها

اطلاعات سازمان:

نام شرکت: سانا سیستم پارس
محل ثبت: کرمان
شماره ثبت: 9276
آدرس: کرمان – خیابان 24 آذر – نبش کوچه 39 – مجتمع کامپیوتری پارس
شماره تماس: 02147621764 و 03432476876

مجوزها :

  • سانا سیستم پارس دارای گواهی صلاحیت خدمات انفورماتیک از شورای عالی انفورماتیک
  • مجوز فعالیت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای
  • مجوز افتا در زمینه نصب و پشتیبانی محصولات فتا
  • مجوز صلاحیت ایمنی کار

درباره کسپرسکی

با توجه به این که در دنیای پیشرفته امروزی اغلب فعالیت‌های تجاری به صورت دیجیتالی انجام می‌گیرد و نظر به اینکه این گونه فعالیت‌ها اهداف جذابی برای مجرمان سایبری می‌باشند؛ عدم حضور یک سیستم امنیتی هم برای سیستم‌های تحت شبکه و هم برای سیستم‌های خانگی خطر هک‌شدن و آلوده شدن سیستم‌ها و شبکه به بدافزار‌های کامپیوتری را به شدت افزایش می‌دهد.
کسپرسکی یک شرکت برجسته در حوزه امنیت اطلاعات و نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس است که از سال ۱۹۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و به مدت بیش از ۲۵ سال محصولات تخصصی را در زمینه امنیت دیجیتال ارائه داده است و محصولاتی را اعم از آنتی ویروس خانگی و آنتی ویروس سازمانی تولید و در اختیار عموم قرار داده است. کسپرسکی با رویکردی کارآمد و مبتنی بر فناوری‌های نوین، به حفاظت از امنیت دیجیتال مشتریان خود تأکید دارد و به عنوان یکی از پیشگامان صنعت امنیت سایبری شناخته می‌شود که بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان از محصولات این شرکت استفاده می‌کنند و در بیش از ۲۰۰ کشور مشارکت فعال در امنیت سایبری به صورت جهانی دارد.

محصولات و خدمات

شرکت کسپرسکی ارائه‌دهنده‌ی یک طیف گسترده از محصولات و خدمات امنیتی است:

نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس: بسته‌های کاملی از نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس برای محافظت از انواع دستگاه‌های مختلف از رایانه‌ها تا دستگاه‌های هوشمند
فایروال‌ها: راهکارهای پیشرفته‌ای برای محافظت از شبکه‌ها و جلوگیری از نفوذهای ناخواسته
رمزگذاری و امنیت داده: ابزارها و سیستم‌های رمزگذاری اطلاعاتی برای محافظت از داده‌های حساس و ارتباطات مختلف
ابزارهای مدیریت امنیتی: ابزارهای متنوعی برای مدیریت و نظارت بر امنیت در سطح سازمان‌ها و شبکه‌های مختلف

ویژگی‌های برجسته:

تکنولوژی پیشرفته: استفاده از تکنولوژی‌های نوآورانه و پیشرفته برای تشخیص و مقابله با تهدیدهای دیجیتال
تحقیق و توسعه مداوم: تکنولوژی‌های به‌روز و مبارزه با تهدیدات را با تحقیق و توسعه دائمی بهبود می‌بخشد
پشتیبانی و خدمات: ارائه خدمات پشتیبانی و مشاوره‌ی فنی به مشتریان به منظور مقابله با چالش‌های امنیتی

ثبت نام مشتری جدید

لطفاً برای ادامه شرایط و ضوابط را قبول کنید.