رمز خود را فراموش کرده اید ؟

نمایندگی کسپرسکی

آنتی ویروس سازمانی کسپرسکی

با توجه به این که در دنیای پیشرفته امروزی اغلب فعالیت‌های تجاری به صورت دیجیتالی انجام می‌گیرد و نظر به اینکه این گونه فعالیتها اهداف جذابی برای مجرمان سایبری می‌باشند. عدم حضور یک سیستم امنیتی هم برای سیستم های تحت شبکه و هم برای سیستم های خانگی خطر هک شدن و آلوده شدن سیستم ها و شبکه به بدافزار های کامپیوتری را به شدت افزایش میدهد.

 

کسپرسکی با ارائه انواع محصولات در جهت رشد فناوری و پیشرفت به سوی جهان پیش رو محصولاتی را اعم از آنتی ویروس خانگی و آنتی ویروس سازمانی را تولید و در اختیار عموم قرار داده است.

نمایندگی کسپرسکی در ایران 

وقتی صحبت از حفاظت از اطلاعات، امنیت، ایمنی به میان میآید، نمایندگی های کسپرسکی در ایران تمام تلاش خود را در این زمینه انجام می دهد تا بتواند تمام نیاز های مشتریان را رفع کنند و آنچه را که برای حافظت کاربران در برابر آسیب ها و حملات نیاز است را فراهم کنند.

شما میتوانید به نمایندگی های کسپرسکی در ایران و تیم های فنی آنها نه تنها به عنوان یک خدمات دهنده و نمایندگی بلکه بعنوان یک حامی و پشتیبان اعتماد کنید.

کسپرسکی و نمایندگی هایی که در سرتاسر دنیا دارد با تعهد و حس مسوولیتی که در برابر کاربران و مشتریان خود دارد توانسته بسیاری از محصولات خود را با هدف امنیت و محافظت از کاربران سازمانی و یا حتی خانگی در برابر هکرها و سیستم های بدافزار که امروزه در سرتاسر اینترنت بسیار زیاد وجود دارند، فراهم کند.

شرکت سانا سیستم پارس نمایندگی کسپرسکی یکی از نماینده های رسمی سطح طلایی محصولات کسپرسکی در ایران می باشد.

کلام آخر

در این مطلب تلاش شد تا با نمایندگی کسپرسکی ایران و اهداف آنها و همچنین زمینه کاری آنها آشنا شوید، شرکت سانا سیستم پارس با هدف گردآوری و فراهم ساختن محیطی کاملا تخصصی به منظور ارائه راهکارها، تربیت متخصصین، معرفی فناوری‌های جدید و برتر در حوزه شبکه و امنیت شبکه فعالیت میکند.

 

شماره تلفن جهت تماس با نمایندگی آنتی ویروس: 02147621764

 

شماره تلفن جهت تماس با شرکت سانا سیستم : 03432458303

بالا