نمایندگی کسپرسکی

امروزه تمامی افراد می دانند تکنولوژی و فناوری ها حرف اول را در دنیا می زنند و کمتر کسی می تواند این موضوع را انکار کند، نمایندگی کسپرسکی با ارائه انواع محصولات در جهت رشد فناوری و پیشرفت به سوی جهان پیش رو محصولاتی را اعم از آنتی ویروس خانگی و آنتی ویروس سازمانی را تولید و در اختیار عموم قرار داده است.

بوسیله نمایندگی کسپرسکی افراد می توانند حریم شخصی و ایمنی را برای حفاظت از اطلاعات خود و ایمن کردن آن ها در مقابل سرویس ها، باج افزارها و خرابکارها استفاده کنند.

شرکت سانا سیستم پارس نمایندگی کسپرسکی یکی از نماینده های رسمی محصولات کسپرسی در ایران می باشد.

نیاز به مشاوره با کارشناسان با تجربه دارید ؟ ۰۲۱۴۷۶۲۱۷۶۴

با نمایندگی کاسرپسکی از خودتان محافظت کنید

نمایندگی کسپراسکای ایران

همانطور که پیش تر نیز گفته شد با توجه به دیجیتالی شدن و رو به رشد بودن فناوری و زندگی اما به همان مقدار نفوذ و قدرت ویروس ها و هکرها نیز روز به روز بیشتر می شود و بسیاری از افراد نگران اطلاعات و ایمن نبودن برخی از فضاهایی در وب و استفاده از اینترنت و زندگی در دنیای دیجیتال هستند.

اما نمایندگی کسپراسکای با مژده به تمام عزیزان این اطمینان خاطر را به آنان می دهد تا توسط کادر فنی و مجرب و همینطور تیم با تجربه خود بدون نگرانی در کنار نمایندگی آنتی ویروس کسپرسکی به زندگی خود در دنیای دیجیتال با آسودگی خاطر ادامه دهند.

 

امنیت نمایندگی کسپرسکی ایران

وقتی صحبت از حفاظت از اطلاعات، امنیت، ایمنی به میان می آید، نمایندگی کسپرسکی ایران تمام تلاش خود را در این زمینه انجام می دهد تا بتواند تمام نیاز مشتری را رفع کند و آنچه را که برای محافظت کاربر در برابر آسیب ها و حملات نیاز است فراهم کند.

نمایندگی کسپرسی ایران نه تنها به عنوان یک خدمات دهنده نمایندگی آنتی ویروس در ایران بلکه بعنوان یک حامی و پشتیبان می توان به همکاری و تیم پشتیبانی آن ها اعتماد کرد.

نمایندگی کسپرسی و محافظت از کاربران

همانطور که گفته شد نمایندگی کسپرسی با تعهد و حس مسوولیتی که در برابر کاربران و مشتریان خود دارد توانسته بسیاری از محصولات خود را با هدف امنیت و محافظت از کاربران سازمانی و یا حتی خانگی در برابر هکرها و سیستم های بدافزار که امروزه در سرتاسر اینترنت بسیار زیاد وجود دارند، فراهم کند.

آرم نمادین کاسپرسکی

محصولات ارائه شده در نمایندگی کسپرسکی

در ادامه به معرفی چند آنتی ویروس سازمانی محصول شرکت سانا سیستم پارس نمایندگی کسپرسکی که یکی از نماینده های رسمی محصولات کسپرسی در ایران می باشد به همراه معرفی امکانات هر نسخه می پردازیم.

این محصول تکنولوژی های جدیدی بعنوان ابزار برتر ضد بدافزار شناخته می شود، این محصول از نمایندگی کسپراسکای دارای هوش مصنوعی می باشد که توسط آن می تواند به مقدار زیادی بدافزارهای جدیدی را به سرعت شناسایی و قرنطینه کند.

رمزنگاری، محافظت از سرورهای ایمیل، محافظت از درگاه های اینترنتی و بسیاری از امکانات دیگر را می توان بعنوان ویژگی های این نسخه اعلام کرد.

ابتدا از مزایای این نسخه نمایندگی کسپرسکی ایران می توان به محافظت کردن از سیستم در برابر جدیدترین بدافزارها اشاره کرد، زیرا هر روز بدافزار ها و ویروس های جدیدی به دنیا متولد می شوند! و به همین خاطر کسپرسکی در سریع ترین زمان ممکن بروزرسانی های خود را ارائه می کند.

تا کاربران و مشتری های آن ها بتوانند در برابر هر نوع بدافزار و ویروس ایمن باشند، این ویژگی کسپرسکی و این نسخه آن سبب شده است تا بسیار مورد استقبال شرکت ها قرار بگیرد.

همچنین از دیگر مزیت های مهم و بسیار قابل توجه در این نسخه محافظت همه جانبه و کامل در برابر هکرها در کوتاهترین زمان ممکن می باشد.

این نسخه از آنتی ویروس کسپرسکی به دلیل عالی بودن در نوع کارکرد برنده جایزه می باشد، از ویژگی های مثبت آن که باعث متمایز شدن این نسخه با دیگر نسخه ها در نمایندگی کسپراسکای شده است می توان به سیستم تشخیص فوری آن اشاره کرد.

همینطور از مزایای این نسخه می توانیم به حفاظت عمیق از کسب و کارها اشاره کرد، و همچنین از فایل سرورها و دستگاههای موبایل موجود در شبکه در برابر تمامی هکرها، بدافزارها و باج افزارها محافظت می کند.

این نسخه از کسپرسکی با استفاده از تکنولوژی های جدید و متنوع مانند مخزن ویروس، هوش مصنوعی و غیره . . . توانسته امنیت جامع و کاملی را برای شبکه های کامپیوتری به ارمغان آورد.

کلام آخر

در این مطلب تلاش شد تا با نمایندگی کسپرسکی ایران و اهداف آنها و همچنین زمینه کاری آنها آشنا شوید، در ادامه می توان بهترین نمایندگی آنتی ویروس را متعلق به شرکت سانا سیستم پارس (شماره ثبت ۹۲۷۶) دانست که با هدف گردآوری و فراهم ساختن محیطی کاملا تخصصی به منظور ارائه راهکارها، تربیت متخصصین، معرفی فناوری‌های جدید و برتر در حوزه شبکه و امنیت شبکه فعالیت خود را آغاز نمود.

شماره تلفن جهت تماس با نمایندگی آنتی ویروس: ۰۲۱۴۷۶۲۱۷۶۴