رمز خود را فراموش کرده اید ؟

kaspersky business products

معرفی محصولات سازمانی

با توجه به این که در دنیای پیشرفته امروزی اغلب فعالیت‌های تجاری به صورت دیجیتالی انجام می‌گیرد و نظر به اینکه این گونه فعالیتها اهداف جذابی برای مجرمان سایبری می‌باشند، عدم استفاده از یک سیستم امنیتی پویا و قدرتمند که قادر به شناسایی تهدید‌های شناخته شده، ناشناخته و بسیار پیچیده باشد می‌تواند فعالیت‌های شبکه را تحت الشعاع قرار داده و در نهایت ادامه روند کاری یک سازمان تجاری، با مشکلات فراوانی رو به رو خواهد شد.

  Endpoint Security for Business به عنوان یک راه حل مطمئن جهت ارتقا سطح امنیت یک سازمان با یک کنسول مدیریتی ساده اما قدرتمند توسط شرکت کسپرسکی ارائه شده است.

با همه­ گیر شدن بهره­ گیری از دستگاه ­های سیار، بسیاری از سازمان­‌ها تمایل دارند فضایی امن را برای این دستگاه­‌ها ایجاد نمایند. کسپرسکی با ارائه آنتی ویروس قدرتمند خود در محصول “Kaspersky Endpoint Security for Business” از  کلاینت‌ها و سرورها در مقابل انواع بدافزارها حفاظت می­ کند.

محصولات Endpoint در سه رده ارائه میشوند :

 

کسپرسکی با ارئه نسخه Select برای مصارف تجاری امنیتی چند لایه را برای ایستگاه‌های کاری فراهم آورده است. نسخه SELECT به عنوان نسخه پایه از آنتی‌ویروس Endpoint Security for Business ارائه شده است. نسخه Select کسپرسکی بر روی پلتفرم‌های مختلفی از جمله لینوکس، ویندوز، مک و اندروید نصب می‌گردد و با تشخیص رفتارهای مشکوک ، تهدیداتی همچون باج‌افزارها امنیت را بر روی سرورها و نقاط پایانی را مسدود میکند. همچنین کنسول مرکزی این محصول یک مدیریت مرکزی و یکپارچه را امکان‌پذیر می‌سازد.

امکانات ارائه شده در نسخه select

.  امنیت پیشرفته برای ایستگاه­های کاری و فایل سرورها و اعمال سیاست های امنیتی

.  امنیت بخشی و مدیریت چندلایه دستگاه­های سیار

.  کنترل نرم­افزارها، کنترل دستگاه و کنترل وب

.  کنسول مدیریتی متمرکز برای همه عملکردها

.  از آخرین تهدیدات امنیتی، از جمله تهدیدات بدون فایل محافظت می‌کند

.  قرار گرفتن در معرض حملات سایبری را با محافظت از نقطه پایانی کاهش می‌دهد

.  سیستم عامل‌های مختلف را ایمن می‌کند

.  بالا بردن امنیت و کاهش میزان حملات سایبری

.  محافظت در برابر آخرین تهدیدات، از جمله انواع بد افزارها

.  کمک به افزایش بهره وری، از طریق تعامل با سیستم پردازش ابری

.  سهولت در مدیریت امنیت با استفاده از یک کنسول مدیریتی واحد

.  ارائه گزارشات متنوع

قابلیت ادغام و بهره گیری از EDR

نسخه Advanced ، نسخه‌‌‌ی پیشرفته تر راهکار امنیتی کسپرسکی نسبت به نسخه  Selectمی‌باشد که مناسب برای سازمان‌هایی است  که به امنیت بیشتری در شبکه خود نیازمند هستند. در این نسخه تمامی‌قابلیت‌های موجود در نسخه  Select وجود خواهد داشت. این نسخه با اضافه کردن قابلیت‌هایی همچون مدیریت رمزنگاری داده‌ها، امکان نصب سیستم عامل وبرنامه‌های third-Party  از راه دور، کنترل ناهنجاری تطبیقی و مدیریت وصله‌ها (جهت جلوگیری از سوء استفاده هکرها از آسیب پذیری‌ها)، تحولی شگرف نسبت به نسخه Select  ایجاد نموده است.

ویژگی‌های اختصاصی:

مدیریت آسیب پذیری‌ها

.   کنترل ناهنجاری تطبیقی - Adaptive Anomaly Control

.   مدیریت رمزنگاری

.   مدیریت وصله‌ها  patch management

.   جلوگیری از Exploit

.   قابلیت ادغام با  SIEM از طریق پروتکل Syslog

.   نصب و آپدیت سیستم عامل از طریق کنسول مدیریتی بر روی کلاینت‌ها

.   نصب برنامه‌های third party بر روی کلاینت‌ها از طریق کنسول مدیریتی

 نسخه Advanced برای چه سازمان‌هایی مناسب است؟

 

نسخه ADVANCED  نسبت به نسخه SELECT  از امکانات بیشتری برخوردار است. برای مثال دارای ماژول‌های حفاظت از محتوای وب و ایمیل است. همچنین در این نسخه، ویژگی‌های تحلیل رفتاری و امکانات رمزنگاری نیز تعبیه شده است. این نسخه در واقع ترکیبی از امکانات پیشرفته و سرعت و سهولت در مدیریت امنیت را ارائه می‌دهد. نسخه  ADVANCED  برای اکثر سازمان‌های متوسط مناسب است. این نسخه قابلیت حفاظت از ۱۰ تا ۱۵۰ دستگاه را به صورت همزمان ارائه می‌دهد. اما همچنان فاقد ماژول‌های حفاظتی برای gateway  اینترنت و سرور رایانامه است. در صورت استفاده از  gateway  یا سرور رایانامه توصیه می‌شود از نسخه  Total استفاده شود.

نسخه  Total  کامل‌ترین نسخه از مجموعه  Kaspersky Endpoint Security for Businessاست که علاوه بر تمامی ویژگی‌های محصولات Endpoint، امنیت سرورهای ایمیل و Gateway اینترنت و حفاظت های سطح بالاتر را نیز در بر می‌گیرد. نسخه Total  کسپرسکی از طیف وسیعی از پلتفرم‌ها از جمله لینوکس، ویندوز، مک، اندروید، سرورهای رایانامه، سرورهایCollaboration  و دروازه‌های وب پشتیبانی می‌کند.در این نسخه، تمام لایه‌های شبکه به صورت یکپارچه تحت حفاظت کسپرسکی قرار می‌گیرند و ابزارهای مدیریتی آن به شما در پیاده‌سازی سیاست‌های امنیتی در سطح شبکه کمک خواهد کرد.

 

کسپرسکی نسخه Total  محافظت در برابر چه تهدیداتی را فراهم می‌آورد؟
. بهره ‌برداری از آسیب‌پذیری‌های نرم‌افزارها
. باج‌افزار
. بدافزارهای همراه
. تهدیدات پیشرفته
. حملات مبتنی بر اسکریپت و پاورشل
. تهدیدات وب
. هرزنامه
. حملات فیشینگ
. تهدیداتی که از طریق رایانامه‌ها توزیع می‌گردند

.  حفاظت کامل از سیستم‌ها، نیاز به فناوری پیشگیرانه دارد که با قابلیت‌های پیشرفته دفاعی تکمیل می‌شوند.

 

.  EDR دید گسترده‌ای را در تمام سیستم‌های شبکه سازمانی فراهم می‌کند. ایجاد دفاع برتر، امکان اتوماسیون کارهای معمولی برای کشف تهدیدات، اولویت ‌بندی، تحقیق و خنثی‌ سازی تهدیدات پیچیده و حملات مشابه APT از دیگر وظایف محصول کسپرسکی EDR است.

.  EDR Kaspersky زمان موردنیاز برای جمع‌ آوری شواهد اولیه را کاهش می‌دهد. اتوماسیون فرایندهای  EDR را به حداکثر می‌رساند و زمان کلی برای پاسخ را از ساعت به دقیقه کاهش می‌دهد.

.  این محصول امکان کشف تهدید پیشرفته را در تمام سیستم‌ها فراهم کرده و می‌تواند نمای کلی از هر حادثه‌ای را برای اهداف تحقیقاتی و نظارتی ارائه دهد. (Root Cause)

.   EDR کسپرسکی همچنین از اطلاعاتBackup  تهیه می‌کند (برای زمانی که اطلاعات در دسترس نباشند یا رمزگذاری شده باشند.)

.  یک برنامه واحد برای محافظت خودکار در برابر تهدیدات مشترک و دفاع پیشرفته در برابر حملات پیچیده، کنترل حوادث را آسان کرده و هزینه‌های نگهداری را به حداقل می‌رساند. Kaspersky EDR به عنوان یک ماژول که می‌تواند بر روی  Kaspersky Endpoint Security  فعال شود، سریع و آسان اجرا می‌شود.

 

خدمات پشتیبانی شرکت سانا سیستم پارس

مشاوره جهت انتخاب مناسب‌ترین محصول با توجه به ساختار شبکه

معرفی یکنفر به عنوان کارشناس اختصاصی پشتیبانی

ارائه خدمات پشتیبانی ریموتی بصورت رایگان

نصب و راه اندازی اولیه محصول بر روی سرور و کلاینت ها به صورت کامل

انجام تنظیمات امنیتی مورد نظر در کنسول

به روز رسانی بر اساس جدیدترین و بهترین نسخه

انجام سرویس دوره‌ای بصورت ماهیانه

ارائه گزارشات فنی دوره‌ای بصورت ماهیانه

راهنمایی و انجام خدمات فنی موردی

پشتیبانی و حل بحران های امنیتی مرتبط با محصول به صورت 24/7

آموزش محصول به کارکنان مربوطه در سازمان

بالا