رمز خود را فراموش کرده اید ؟

آنتی ویروس کسپرسکی برای سازمان های بزرگ

چرا محصولات سازمانی کسپرسکی؟

 

با توجه به این که در دنیای پیشرفته امروزی اغلب فعالیت‌های تجاری به صورت دیجیتالی انجام می‌گیرد و نظر به اینکه این گونه فعالیتها اهداف جذابی برای مجرمان سایبری می‌باشند، عدم استفاده از یک سیستم امنیتی پویا و قدرتمند که قادر به شناسایی تهدید‌های شناخته شده، ناشناخته و بسیار پیچیده باشد می‌تواند فعالیت‌های شبکه را تحت الشعاع قرار داده و در نهایت ادامه روند کاری یک سازمان تجاری، با مشکلات فراوانی رو به رو خواهد شد.

Kaspersky Endpoint Security for Business Select

کسپرسکی با ارئه نسخه Select برای مصارف تجاری امنیتی چند لایه را برای کاربران فراهم آورده است. نسخه SELECT به عنوان نسخه پایه از آنتی‌ویروس  EndpointSecurity for Business ارائه شده است.

Kaspersky Endpoint Security for Business - Select علاوه بر ایستگاههای محلی از فایل سرورها و دستگاههای موبایل موجود در شبکه در مقابل انواع بدافزارها و کدهای مخرب محافظت به عمل می آورد.

Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced

نسخه ADVANCED ، نسخه‌‌‌ی پیشرفته تر راهکار امنیتی کسپرسکی نسبت به نسخه SELECT می‌باشد که مناسب برای سازمان‌هایی است  که به امنیت بیشتری در شبکه خود نیازمند هستند.  نسخه ADVANCED نسبت به نسخه SELECT از امکانات بیشتری برخوردار است. برای مثال دارای ماژول‌های حفاظت از محتوای وب و ایمیل است. همچنین در این نسخه، ویژگی‌های تحلیل رفتاری و امکانات رمزنگاری نیز تعبیه شده است.

Kaspersky Total Security for Business

نسخه  Total  کامل‌ترین نسخه از مجموعه   Kaspersky Endpoint Security for Business است که علاوه بر تمامی ویژگی‌های محصولات Endpoint  ، امنیت سرورهای ایمیل و Gateway  اینترنت و حفاظت های سطح بالاتر را نیز در بر می‌گیرد. این نسخه با ارائه تکنولوژی های شناسایی جدید، قابلیت دریافت بسته های امنیتی سیستم عامل و ابزار مدیریت پیشرفته خود به عنوان محصولی کارآمد جهت حفاظت از شبکه ها در مقابل انواع آلودگی های موجود در فضای سایبری معرفی گردیده است.

Kaspersky Endpoint Detection and Response

حفاظت کامل از سیستم‌ها، نیاز به فناوری پیشگیرانه دارد که با قابلیت‌های پیشرفته دفاعی تکمیل می‌شوند. EDR دید گسترده‌ای را در تمام سیستم‌های شبکه سازمانی فراهم می‌کند. ایجاد دفاع برتر، امکان اتوماسیون کارهای معمولی برای کشف تهدیدات، اولویت ‌بندی، تحقیق و  خنثی‌ سازی تهدیدات پیچیده و حملات مشابه APT از دیگر وظایف محصول کسپرسکی EDR است.

با تکمیل فرم زیر کارشناسان فروش در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

 
بالا