شنبه تا چهارشنبه 8 الی 16:30 و پنجشنبه 8 الی 13
021-47621764
شماره تماس

نصب و راه اندازی آنتی ویروس
در صورتی که پس از نصب، آیکون آنتی ویروس در قسمت notification یا هشدارهای taskbar مشاهده نشد ابتدا به منوی Start\All program\Kaspersky Endpoint Security رفته و روی آیکون Kaspersky Endpoint Security 10 دوبار کلیک نمائید. در صورتی که موفق به اجرا نشدید احتمال وجود ویروس Sality می باشد، جهت دریافت حذف کننده این ویروس روی لینک زیر کلیک نمائید. پس از دانلود با دوبار کلیک روی آیکون مربوطه آن را اجرا و منتظر بمانید. سپس از مسیر قبل آنتی ویروس را اجرا کنید.
حذف کننده ویروس Sality : http://www.kasperskyir.com/download/salitykiller.zipجهت نصب نرم افزارهای مورد نظر روی سیستم ها از طریق کنسول مدیریتی ابتدا باید پکیج مربوط به نصب را در کنسول مدیریتی ایجاد کنید، برای این کار ابتدا فایل exe مورد نظر را روی سیستم سرور کپی کنید سپس در شاخه Remote Installation قسمت Installation packages گزینه Create Installation را انتخاب کنید و از صفحه باز شده گزینه Create installation package for specified executable file را انتخاب کنید. برای پکیج مورد نظر یک اسم انتخاب کنید و با دکمه Select فایل exe مورد نظر را اضافه کنید و منتظر بمانید تا پکیج اضافه شود و روی دکمه Finish کلیک کنید.
جهت ساخته شدن پکیج و اضافه شدن آن به پوشه Share روی پکیج اضافه شده به کنسول راست کلیک و گزینه Create Stand alone installation package را انتخاب و در مرحله بعد انتخاب کنید که آیا می خواهید همزمان با نصب آن نرم افزار Network agent هم نصب شود، در صورت عدم تمایل تیک این قسمت را غیرفعال کنید و منتظر بمانید سپس روی دکمه Finish کلیک کنید.جهت نصب آنتی ویروس روی سیستم ها بصورت اتوماتیک در کادر Run (//IP server) پوشه KlShare برای شما باز می شود در پوشه PkgInst پوشه NetAgent_10.1.249_KES_10.2.1.23 را باز کنید فایل Setup موجود را روی سیستم کپی و جهت شروع عملیات نصب روی آن دبل کلیک کنید. گزینه Start installation را انتخاب کنید پنجره ای با چهار گزینه باز می شود و شروع به نصب می کند. در ادامه هر مورد و خطاهای مربوطه را توضیح داده می شود.
گزینه اول : پکیج نصب را از حالت فشرده خارج می کند. در صورتی که این گزینه خطا داد به این معنی است که درایو C پر است. برای این کار حداقل 1 گیگ فضای خالی نیاز دارید.
گزینه دوم : نصب Network agent می باشد. در صورتی که این گزینه خطا داد دو دلیل دارد، یا اینکه از قبل روی آن نصب می باشد و باید ورژن قبلی را حذف و مجدد نصب کنید، یا اینکه userی که با آن نصب را انجام می دهید دسترسی Admin ندارد.
گزینه سوم : چک کردن ارتباط سیستم با سرور آنتی ویروس و اضافه کردن آن به لیست کلاینتها. در صورت خطا دادن این قسمت باید ارتباطات را چک کرد.
گزینه چهارم : نصب آنتی ویروس می باشد. در صورتی که این قسمت خطا داد یا آنتی ویروس دیگری روی سیستم نصب است و یا نرم افزاری که با آنتی ویروس ناسازگار است. ابتدا آن ها را حذف و مجدد نسبت به نصب اقدام کنید.جهت نصب نرم افزار مورد نظر بصورت ریموتی از طریق کنسول مدیریتی آنتی ویروس به گروه مربوطه در کنسول رفته و از سربرگ Task گزینه Create a Task را انتخاب کنید و پس از مشخص کردن نام از قسمت پایین گزینه Install application remotely را انتخاب کنید سپس فایل نصب مورد نظر را انتخاب کنید در مرحله بعد مشخص کنید که همراه با نصب نرم افزار Network agent نیز نصب شود یا نه، در پنجره Setting بطور پیش فرض مشخص شده است که اگر روی سیستمی نصب باشد مجدد نصب را انجام ندهد، سپس می توانید مشخص کنید پس از نصب نیاز به ریست شده سیستم هست یا نه، در مرحله بعد برای نصب می توان از یک اکانت استفاده کرد، سپس زمانبندی اجرای Task را مشخص کنید و Finish بزنید.در صورتی که هنگام نصب اتوماتیک گزینه چهارم با اخطار روبرو شدید و دلیل آن را ذکر نکرده بود، آنتی ویروس را بصورت دستی نصب کنید و خطای مربوطه را کامل مشاهده نمائید. جهت نصب آنتی ویروس به صورت دستی در کادر Run (//IP server) پوشه KlShare برای شما باز می شود در پوشه Packages پوشه KES_10.2.1.23 را روی سیستم کپی کرده و Setup موجود در آن را اجرا کنید. کلیه موارد را بصورت پیش فرض در نظر گرفته و نصب را ادامه دهید.

صفحه1 از2

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سانا سیستم پارس (شماره ثبت 9276) است و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.
بازگشت وجه
logo-samandehi