شنبه تا چهارشنبه 8 الی 16:30 و پنجشنبه 8 الی 13
021-47621764
شماره تماس

مقایسه آنتی ویروس
جهت دریافت اطلاعات کافی و دقیق درباره آنتی ویروس های مختلف و مقایسه بین آنها به سایت http://www.av-comparatives.org/ مراجعه نمائید.
آخرین مقایسه مربوط به دسامبر 2014 می باشد که خلاصه آن را از لینک زیر می توانید دریافت کنید.
http://www.av-comparatives.org/summary-reports/

هر شبکه از لحاظ زیر ساخت، وسعت، پهنای باند و نوع شبکه با سایر شبکه ها متفاوت است و تنظیمات برای هر سازمان با سازمان دیگر ممکن است تفاوت داشته باشد...


اين سایت متعلق به شخصی با نام "Andres Celementi" بوده و مقر آن در اتریش می باشد. این سایت هر فصل یک بار (هر سه ماه یکبار) نرمافزارهای ضدویروس داوطلب را مقایسه نموده و با توجه به میزان عملکرد آنها درمواجهه با ویروسهای گردآوری شده توسط لابراتوار همین سایت نشانهایی را مطابق جدول زیر به هریک اعطا می نماید:

شرح

نشان

کسب بیشترین امتیاز

Advanced +

کسب متوسط امتیاز

Advanced

کسب کمترین امتیاز

Standard
آزمونهای برگزار شده توسط سایت مذکور در دو حالت زیر و بصورت یک در میان انجام می پذیرد:
1- آزمون "On-Demand": این آزمون بر اساس روزآمد نرم افزارهای ضد ویروس شرکت کننده می باشد. در این حالت ویروسهای گردآوری شده طی سه ماه گذشته با آنها مقابله داده شده، چنانچه نرم افزار ضد ویروسی بتواند بالاترین تعداد ویروس های مذکور را از روی به اصطلاح "Pattern" و یا "Signature" آنها شناسایی کند به ترتیب توانمندی یکی از نشانهای فوق را دریافت می نماید.
2-  آزمون "On-Access": این آزمون بر اساس هوش مصنوعی نرم افزارهای شرکت کننده می باشد. در این حالت نرم افزارهای مذکور با ویروسهای گردآوری شده طی سه ما گذشته بعلاوه تعدادی فایل سالم مواجهه داده می شود. هر نرم افزار ضد ویروسی که بتواند تعداد بیشتری از این فایلها را از روی الگوریتم عملکرد (رفتارشتاسی) آنهاشناسایی نموده وکمترین خطای شناسایی (اعلام ویروسی بودن فایلهای سالم "False Positive")  را داشته باشد با توجه به توانمندی موفق به دریافت یکی از نشانهای فوق می گردد.
شما می توانید جهت آشنایی بیشتر با نتایج حاصل از آزمونهای سایت مذکور به صفحه مربوطه در سایت (اینجا کلیک کنید)مراجعه نمایید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سانا سیستم پارس (شماره ثبت 9276) است و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.
بازگشت وجه
logo-samandehi