شنبه تا چهارشنبه 8 الی 16:30 و پنجشنبه 8 الی 13
021-47621764
شماره تماس

مشکلات ناشی از ویروسها
نام واقعي اين ويروس Iddono است.اين ويروس در تمام درايوها، فايل يا فولدرهايي با نام خودش مي سازد که ممکن است Iddono یا newfolder.exe نام داشته باشند. سپس يک key با نام Iddono و مقدارnewfolder.exe در مسير startup د در رجيستري مي سازد. همچنين اين ويروس با نام Iddono یاnewfolder.exe در پروسه ها فعاليت مي کند.
در بعضي موارد هم اين ويروس باعث مي شود که فضاي هارد بي دليل اشغال شود در ضمن اين ويروس مي تواند همراه فايل autorun.inf نيز باشد.ویروس kido باعث اختلال در ارتباطات شبکه می شود. این ویروس توسط آنتی ویروس کسپرسکی شناسایی و پاک می شود در صورت عدم دسترسی به آنتی ویروس کسپرسکی با ابزار kidokiler می توانید این ویروس را پاک کنید.
برای دانلود kidokiler از لینک زیر استفاده کنید.
http://www.kasperskyir.com/download/kidokiller.exeاین ویروس باعث مخفی شدن فایل های روی فلش مموری میشود و سپس یک shortcut از فلش مموری ایجاد می کند و کلیه فایل ها را بصورت مخفی در آن قرار می دهد. این ویروس توسط آنتی ویروس کسپرسکی شناسایی و پاک میشود و تنها کلری که شما باید انجام دهید این است که آثار ویروس (مخفی بودن فایل ها) را بصورت دستی و به شکل زیر از بین ببرید :
پنجره Cmd را باز کرده و سپس دستور زیر را تایپ کنید و چند لحظه صبر کنید Attrib –s –h /s /dاین ویروس فایل های اجرایی را آلوده کرده و از اجرا شدن نرم افزار جلوگیری میکند. ویروس sality توسط آنتی ویروس کسپرسکی شناسایی و پاک میشود در صورت عدم دسترسی به آنتی ویروس کسپرسکی و یا عدم اجرای آنتی ویروس به علت وجود این ویروس با ابزار salitykiler می توانید این ویروس را پاک کنید.
برای دانلود salitykiler از لینک زیر استفاده کنید.
http://www.kasperskyir.com/download/salitykiller.zip

در مواردی ممکن است ویروسها اقدام به دستکاری و یا آلوده نمودن بخش "Master Boot Record" دیسک سخت رایانه ها نمایند. این بخش حاوی آدرس فایلهای موجود و ذخیره شده در دیسک سخت می باشد و در صورتی که توسط نرم افزارهای ضد ویروس و یا به هر دلیلی حذف گردد در حقیقت آدرس فایلهای مذکور از بین رفته و به عبارت ساده اطلاعات موجود روی دیسک سخت از بین می رود. لذا در اینگونه موارد بهتر است با استفاده ار امکانات خود سیستم عامل اقدام به بازسازی بخش مذکور به صورت زیر نمود:

سیستم عامل "Windows XP"

1-  سی دی سیستم عامل را درون دیسکخوان قرار داده و سیستم عامل را بوسیله آن " Boot" نمایید.
2-  پس از انجام مرحله فوق منتظر نمایش صفحه خوش آمد گویی ( مطابق شکل 1)بمانید. سپس مطابق توضیح نمایش داده شده دکمه " R" صفحه کلید را فشار دهید.


FAQ

3- اکنون (مطابق تصویر شماره 2)در پنجره کنسول بازسازی سیستم عامل ابتدا شماره سیستم عامل موردنظر خود را انتخاب کرده و در ادامه کلمه عبور سطح مدیریت سیستم عامل (Administrator) را وارد کنید در نهایت دستور " fixboot" را تایپ و با کلیک دکمه " Enter" آنرا اجرا نمایید.


faq
سیستم عامل "Windows Vista / 7"

1-  سی دی سیستم عامل را درون دیسکخوان قرار داده و سیستم عامل را بوسیله آن " Boot" نمایید.
2-  پس از انجام این مرحله و انتخاب زبان، زمان و سایر پارامترها صفحه آغازین نصب سیستم عامل (مطابق تصویر شماره 3)نمایش داده خواهد شد. در این حالت گزینه " Repair your computer" را انتخاب نموده و منتظر نمایش پنجره " System Recovery Options" باشید. در این پنجره (مطابق تصویر شماره 4)روی گرینه " Command Prompt" کلیک نمایید.


faq


faq

3-  در نهایت در پنجره " Command Prompt" دستور " bootrec.exe" را تایپ و با کلیک دکمه " Enter" آنرا اجرا نمایید.


برچسب ها : کسپرسکی,کاسپرسکی,کسپرسکای,آنتی ویروس,آپدیت آنتی ویروس
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سانا سیستم پارس (شماره ثبت 9276) است و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.
بازگشت وجه
logo-samandehi