شنبه تا چهارشنبه 8 الی 16:30 و پنجشنبه 8 الی 13
021-47621764
شماره تماس

خرید محصولات کسپرسکی


آنتی ویروس کسپرسکی

نرم افزارهای ضدویروس بعلت انجام نقش حفاظت رایانه ها از اهمیت زیادی برخوردار می باشند هرگونه ضعف و نقصان در کارکرد آنها صدمات جبران ناپذیری به اطلاعات موجود در هارد دیسک کامپیوتر وارد می آورد. نسخه های کرک شده با مسائل و مشکلات مختلفی روبرو می باشند که در زیر به ذکر تعدای از آنها اشاره می گردد:

1- نسخه های کرک شده معمولا از دستکاری نسخه های آزمایشی نرم افزارهای ضد ویروس تهیه می گردند حال آنکه نسخه های آزمایشی خود دارای کاستی های متعددی می باشند، از جمله هوش مصنوعی در آنها به مقدارقابل ملاحظه ای تضعیف گردیده است و دیگر آنکه هنگام برخورد با فایل آلوده با آنکه فایل قابل پاکسازی ویروسی (Disinfect)می باشد اما گزینه حذف فایل (Delete)فعال می باشد و فایل موردنظر از روی رایانه کاربر حذف خواهد گردید. این موضوع بعضا سبب از کار افتادن سیستم عامل نیز می گردد.


2-  نسخه های کرک در هنگام به روز شدن فقط مخزن ویروس را به روز می نمایند و از به روز نمودن ماژولها و بخشهای کلیدی نرم افزار که الگوریتم مبارزه با ویروسها را تغییر میدهد عاجز می باشند.


3- هر لحظه ممکن است مخزن ویروس و پایگاه داده نرم افزار ضد ویروس کرک شده قطع گردد وتهیه نسخه جدید معمولا با وقفه روبرو خواهد بود. این وقفه ریسک و احتمال آلودگی رایانه کاربر و یا شبکه را افزایش خواهد داد و صدمات ناشی از آن گاه غیر قابل جبران خواهد بود.


4-  مسیر به روز کردن مخزن ویروس در نسخه های آزمایشی با مسیر آن در نسخه های تجاری متفاوت بوده و با تاخبر بیشتری روبرو است لذا به همان اندازه ریسک کاربران افزایش می یابد.


5- استفاده از نرم افزارهای کرک شده نوعی سرقت معنوی و اینترنتی محسوب می گردد و این امر در شان یک ایرانی و مسلمان نمی باشد.


با استفاده از لینک زیر که مربوط به فروش آنلاین در وبسایت ماست، به راحتی می توانید در هر کجای ایران که هستید محصولات کسپرسکی را خریداری نمایید و از پشتیبانی سانا سیستم پارس برخوردار شوید.

http://www.kasperskyir.com/index.php?option=com_content&view=article&id=223&Itemid=21برچسب ها : کسپرسکی,کاسپرسکی,کسپرسکای,آنتی ویروس,آپدیت آنتی ویروس
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سانا سیستم پارس (شماره ثبت 9276) است و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.
بازگشت وجه
logo-samandehi