شنبه تا چهارشنبه 8 الی 16:30 و پنجشنبه 8 الی 13
021-47621764
شماره تماس

به روز رسانی نرم افزارها
  • Database are absolute (حل می شود – مجدد پیغام می دهد)
  • این پیغام به این معنی است که آنتی ویروس آپدیت نمی باشد جهت رفع مشکل موارد زیر را چک کنید: به روز بودن تاریخ سیستم لایسنس داشتن آنتی ویروس چک کنید حتما آنتی ویروس policy(تنظیمات) داشته باشد. چک کردن آپدیت کنسول آنتی ویروس

  • Database extremely out of date
  • این پیغام یعنی اینکه آنتی ویروس مدت زیادی است آپدیت نشده است جهت رفع مشکل موارد زیر را چک کنید: به روز بودن تاریخ سیستم لایسنس داشتن آنتی ویروس چک کنید حتما آنتی ویروس policy(تنظیمات) داشته باشد. چک کردن آپدیت کنسول آنتی ویروس

  • Malfunction
  • این پیغام در task مربوط به آپدیت آنتی ویروس، مبنی بر ناقص آپدیت شدن آنتی ویروس است.که ناشی از نداشتن ارتباط با سرور است یا عدم توانایی در دانلود آپدیت سرور میباشد.

  • علامت زردرنگ روی آنتی ویروس در قسمت Notification area
  • دلیل وجود این علامت معمولا یکی از عوامل زیر است: آپدیت نبودن آنتی ویروس. Malfunction آپدیت ناقص نداشتن لایسنس یا block بودن لایسنس. There are active theart(پیدا کردن فایلی که هیچ گونه پردازشی روی آن انجام نشده). نیاز دارد سیستم Restart شود.

  • Update is corrupted
  • این پیغام ناشی از اپدیت ناقص آنتی ویروس است یا لایسنس بلاک شده است که در هر دو حالت باید آنتی ویروس یکبار آپدیت کامل شود.از طریق کنسول مدیریتی و بصورت گروهی
کنسول را باز کرده و گزینه manage computers را انتخاب کرده و در قسمت سمت راست سربرگ tasks را انتخاب کنید.سپس task مربوط به آپدیت آنتی ویروس ها را start کنید.
از طریق کلاینت(موردی)
آنتی ویروس خود را باز کرده و روی گزینه task مربوط به آپدیت کلیک کرده و گزینه start را انتخاب کنید.


faq


به دلیل وجود نداشتن فایل blst2-0607g.xml در آپدیت آنتی ویروس این اتفاق می افتد که ساده ترین راه حل آن این است که آنتی ویروس خود را آپدیت کنید. در این صورت لایسنس شما برخواهد گشت.برچسب ها : کسپرسکی,کاسپرسکی,کسپرسکای,آنتی ویروس,آپدیت آنتی ویروس


برای آپدیت کردن کنسول مدیریتی آنتی ویروس نرم افزار Kaspersky security center را باز کرده و از منوی سمت چپ گزینه Administration server tasks را انتخاب کرده سپس در قسمت سمت راست گزینه Download updates to the repository را انتخاب کرده و روی آن راست کلیک کرده و گزینه start را انتخاب کنید.
پس از آپدیت گرفتن کنسول Task آپدیت کلاینتها خودکار شروع می شود.


faq


برای رفع این مشکل بهتر است یکبار نرم افزار Network Agent که همان ارتباط دهنده بین کلاینت و کنسول آنتی ویروس است، را از طریق پوشه Klshare\Pkginst بر روی سیستم مورد نظر نصب نمایید در صورت حل نشدن مشکل، باید در تنظیمات Proxy شبکه Update  نرم افزارها در داخل شبکه را آزاد کنید، در صورت دسترسی نداشتن به آن تنظیمات به صورت زیر در کنسول آنتی ویروس عمل می کنیم.


در قسمت Group Task بر روی Update - Windows Workstation راست کلیک کرده و بر روی Properties کلیک کنید.در تب Properties در قسمت Update Settings for local mode بر روی گزینه Configure کلیک کنید.

در تب Proxy Settings گزینه Use Custom Proxy Server Settings را انتخاب و در قسمت Address، آدرس مورد نظر و پورت را وارد می کنیم. اگر برای اجرای آپدیت نیاز به Username & Password داشته باشیم آنها را نیز وارد می کنیم. تنظیمات را ذخیره کنید.


faqبرچسب ها : کسپرسکی,کاسپرسکی,کسپرسکای,آنتی ویروس,آپدیت آنتی ویروس
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سانا سیستم پارس (شماره ثبت 9276) است و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.
بازگشت وجه
logo-samandehi