شنبه تا چهارشنبه 8 الی 16:30 و پنجشنبه 8 الی 13
021-47621764
شماره تماس

امکانات و تنظیمات
میلیون‌ها كاربر محصولات كسپرسكی پذیرفته‌اند كه در شبكه امنیتی كسپرسكی مشاركت كنند.
در این شبكه امنیتی از مفهوم امنیت ابری (Cloud Security or KSN) استفاده شده است. یعنی سایت‌ها و فایل‌هایی كه ممكن است تهدیدآمیز باشند به جای اسكن شدن در كامپیوتر كاربران به صورت آنلاین در مراكز داده موجود در سراسر دنیا اسكن می‌شوند.
برای فعال کردن این تکنولوژی در policy مربوطه از منوی سمت چپ گزینه KSN setting را انتخاب کرده و سپس در قسمت سمت راست گزینه I accept the KSN… را تیک بزنید (این تکنولوژی بصورت پیش فرض فعال میباشد).


faq
برای تنظیم پسورد روی آنتی ویروس جهت جلوگیری از تغییر تنظیمات، رفع محدودیت ها، حذف کردن آنتی ویروس، حذف کردن لایسنس، یا Exit کردن آن توسط کاربران در کنسول مدیریتی کسپرسکی به سربرگ Policy رفته و در Policy مربوطه، از منوی سمت چپ گزینه Interface را انتخاب کنید، در سمت راست قسمت Password Protection گزینه Enable password protection را تیک بزنید و setting مربوطه را انتخاب کنید، در کادر باز شده پسورد دلخواه را وارد کنید. سپس در قسمت پایین کادر موارد دلخواه که می خواهید کاربر توسط پسورد محدود باشد را تیک بزنید.


faq
در این قسمت نحوه کنترل پورت های نرم افزاری (مثل DNS=53)، پروتکل های شبکه مثل ICMP و یا سرویس های مورد استفاده در شبکه آموزش داده می شود.
در Policy مربوطه از منو Anti-Virus Protection زیر منوی Firewall را انتخاب کنید. در قسمت سمت راست روی Setting دومی کلیک کنید. در کادر باز شده در سربرگ ( Network packet rules) در کادر باز شده یکسری پروتکل و سرویس شبکه بصورت پیش فرض وجود دارد. اگر خواستید پورت خاصی اضافه کنید دکمه Add را کلیک کنید در کادر باز شده :
در قسمت Action میتواند انتخاب کنید که پورت مجاز یا غیر مجاز باشد.
در قسمت Name یک اسم دلخواه برای رول خود انتخاب کنید.
با انتخاب گزینه Protocol می توان پروتکلی که سرویس شما از آن استفاده می کند را مشخص کنید (مثلا TCP).
در قسمت Direction می توانید انتخاب کنید ورودی یا خروجی پورت مورد نظر کنترل شود.
در قسمت Local ports شماره پورت مورد نظر را بنویسید. (مثلا پورت DNS شماره 53 است)
در قسمت آدرس Address می توانید محدوده IP یا شبکه خود را بر اساس همه آدرس ها یا Subneting یا یک ip خاص انتخاب کرد.
و در نهایت ok را کلیک کنید.


faq
برای ثبت کردن حملات موجود در شبکه، آنتی ویروس کسپرسکی تکنولوژی بنام Network attack Blocker دارد که می تواند کارت شبکه سیستمی که Attack می زند را به مدت دلخواه Block کند.گاهی اوقات بسته به سیاست های موجود در شبکه، فعال بودن این تکنولوژی باعث قطع شدن ارتباط کلاینت ها می شود و با غیرفعال کردن آن مشکل ارتباط حل میشود.
برای غیر فعال کردن Network Attack Blocker، در Policy مربوطه از منوی Antivirus Protection زیر منوی Network Attack Blocker را انتخاب کنید و در سمت راست تیک آن را بردارید.
برای تنظیم زمانبندی جهت بلاک کردن سیستمی که حمله می کند در مسیر ذکر شده در قسمت Network Attack Blocker Setting مدت زمان دلخواه را وارد کنید.


faq
بعد از نصب کنسول مدیریتی آنتی ویروس باید محدوده IP شبکه خود را مجاز کنید. برای این کار بصورت زیر عمل کنید :
در کنسول مدیریتی آنتی ویروس در Policy مربوطه گزینه Firewall را انتخاب کنید و در قسمت سمت راست گزینه Available networks… را انتخاب کنید و در کادر باز شده گزینه Add را کلیک کنید. حال در قسمت Name یک اسم دلخواه انتخاب کنید و در قسمت Status از منوی کشویی گزینه Trusted network را انتخاب کنید و در قسمت Address محدوده IP خود را بصورت زیر بنویسید (192.168.0.0/24)


faq


صفحه1 از2

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سانا سیستم پارس (شماره ثبت 9276) است و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.
بازگشت وجه
logo-samandehi