شنبه تا چهارشنبه 8 الی 16:30 و پنجشنبه 8 الی 13
021-47621764
شماره تماس

*آنتی ویروس کسپرسکی | چگونه آنلاین بخرم؟

مرحله اول :

گزینه ی فروش آنلاین را از منوی بالای سایت انتخاب کنید.

چگونه آنلاین بخرم؟

مرحله دوم :

محصول مورد نظر خود را که مایل به خرید آن هستید از بین محصولات کسپرسکی انتخاب کنید

چگونه آنلاین بخرم؟


با استفاده از کادر اول می توانید مشخص کنید محصول برای چند کاربر قابل استفاده باشد

چگونه آنلاین بخرم؟


سپس روی دکمه خرید کلیک کنید:

چگونه آنلاین بخرم؟مرحله سوم:

قیمت نهایی را چک کنید و در صورت اضافه کردن محصول به سبد خرید گزینه اضافه کردن محصول را کلیک نمائید.

چگونه آنلاین بخرم؟مرحله چهارم:

در انتهای همین صفحه فرم مربوطه را به طور کامل تکمیل نمایید در صورتی که مشتری جدید می باشید بر روی تب مشتری جدید کلیک نمائید و فرم را تکمیل کنید و در آخر روی دکمه تکمیل سفارش کلیک نمایید.

چگونه آنلاین بخرم؟

در صورتی که مشتری قبلی می باشید بر روی تب مشتری قبلی کلیک کنید و آدرس ایمیل و کلمه عبور خود را وارد نمائید و سپس روی دکمه تکمیل سفارش کلیک نمایید.

چگونه آنلاین بخرم؟

مرحله پنجم:

اطلاعات درج شده روی کارت بانکی خود را وارد نمایید. دقت کنید که به دلایل امنیتی شما فقط 20 دقیقه فرصت دارید تا این صفحه را کامل کنید در غیر اینصورت می بایست مجددا به این صفحه بازگردید و از ابتدا اطلاعات کارت خود را وارد کنید.

رمز دوم کارت(cvv2) عدد درج شده روی کارت شما می باشد. در غیر اینصورت شما می بایست به بانک خود مراجعه و این عدد را دریافت کنید.

دقت فرمایید

توجه: شما از قبل می بایست برای کلیه خریدهای اینترنتی رمزاینترنتی خود را از طریق دستگاه های ATM(خودپرداز) فعال کرده باشید.

چگونه آنلاین بخرم؟


پس از اتمام مراحل خرید


شما یک ایمیل دریافت می کنید که حاوی فاکتور خرید شما می باشد.

چگونه آنلاین بخرم؟

حداکثر 10 دقیقه پس از دریافت فاکتور، یک ایمیل از key_system_administrator@kaspersky.com دریافت خواهید کرد که حاوی یک فایل با فرمت pdf است و لایسنس شما را در بر دارد و فایل دیگر که با فرمت txt می باشد و Activation Code شما که یک کد 20 رقمی می باشد در آن وجود دارد.

چگونه آنلاین بخرم؟

شما در پایان نصب باید Activation Code خود را وارد نمایید.

توجه


لایسنس دریافت شده برای محصولات آنتی ویروس، اینترنت سکوریتی و کسپرسکی ناب، پس از 15 دقیقه بعد از دریافت فعال شده و قابل استفاده می باشند.

لایسنس محصولات کسپرسکی وان، امنیت ادارات کوچک، موبایل سکوریتی، تبلت سکوریتی پس از 3 تا 24 ساعت فعال شده و قابل استفاده می باشند.

در صورت نصب محصول و وارد کردن لایسنس قبل از فعال سازی با خطای نادرست بودن Activation Code مواجه خواهید شد، در صورت نیاز به استفاده سریع، محصول را به صورت آزمایشی فعال کنید و پس از طی مدت ذکر شده، کد فعال سازی را وارد کنید.


مراحل لغو خرید


- برای لغو خرید خود اینجا کلیک نمائید- اطلاعات زیر را با ایجاد یک برچسب اعلام فرمایید:

  • شماره سفارش
  • نام
  • نام خانوادگی
  • شماره تماس
  • ایمیل
  • شماره حساب
  • بانک

- وجه تا 72 ساعت به حساب شما برگردانده خواهد شد.کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سانا سیستم پارس (شماره ثبت 9276) است و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.
بازگشت وجه
logo-samandehi