با ما تماس بگیرید  03432476875 - 03432458303 - 03432471644 -  02147621764

آنتی ویروس کسپرسکی | هک

هک کردن

دقیقاً مانند ورود دزدها به منازل، هکرها به داخل رایانه نفوذ می کنند. آیا تابحال شگفت زده شده اید که هکرها چگونه وارد رایانه تان می شوند؟ چگونه می توانید آنها را متوقف نمایید؟هکر(نفوذگر) چیست؟

اصطلاح هکر زمانی برای توصیف یک برنامه نویس باهوش به کار می رفت. امروزه به افرادی اطلاق می گردد که از آسیب پذیری های امنیتی برای نفوذ به سیستم رایانه بهره برداری می کنند. می توانید آن را به عنوان دزدی الکترونیکی درنظر بگیرید. هکرها به طور منظم در رایانه های شخصی و نیز شبکه های رایانه ای نفوذ می کنند. به محض کسب دسترسی، ممکن است برنامه های بدافزار نصب نمایند، اطلاعات محرمانه را سرقت کنند، یا شاید از رایانه های آلوده برای توزیع هرزنامه استفاده نمایند.

آسیب پذیری چیست؟

نرم افزارهای کامپیوتری امروزی بسیار پیچیده هستند و شامل هزاران خط کد هستند. از آنجا که نرم افزار توسط انسانها نوشته می شود، تعجب آور نیست که حاوی اشتباهات برنامه نویسی باشند که با عنوان" آسیب پذیری" شناخته می شوند. این روزنه ها توسط هکرها جهت نفوذ به سیستمها به کار می روند؛ آنها همچنین توسط نویسندگان کدهای مخرب جهت اجرای خودکار برنامه هایشان روی رایانه شما مورد استفاده قرار می گیرند.


چگونه از خود دربرابر هکرها محافظت نمایم؟

هکرها مانند سارقان الکترونیک هستند که از روزنه های امنیتی در برنامه های شما-آسیب پذیری ها- جهت نفوذ به سیستم رایانه شما استفاده می کنند. شما می توانید با استفاده از یک دیواره آتش (firewall) از خود دربرابر هکرها محافظت نمایید. یک برنامه دیواره آتش که اغلب به عنوان بخشی از یک بسته نرم افزاری آنتی ویروس مطرح می باشد، به وسیله شناسایی مزاحمان و سارقان بالقوه و غیرقابل مشاهده کردن رایانه برای هکرها، از رایانه محافظت می نماید.


برچسب ها : کسپرسکی,کاسپرسکی,کسپرسکای,آنتی ویروس,آپدیت آنتی ویروس

پشتیبانی