با ما تماس بگیرید  03432476875 - 03432458303 - 03432471644 -  02147621764

نسخه کسپرسکای ناب

 

 Kaspersky kaspersky PURE 3.0

نهایت محافظت بر روی رایانه شما

اسمارت‌فون‌ و تبلت به اندازه رایانه شخصی شما کسپرسکی ناب نسخه 3 یک راه حل امنیتی برای رایانه شخصی شما است. به طوریکه امکانات مراقبت و نگهداری از اطلاعات داخل رایانه شخصی شما مثل اسناد و مدارک، هویت دیجیتالی، پسوردها، عکس و فیلم‌های شخصی را در اختیار شما قرار می‌دهد و با پیچیده‌ترین بدافزارها و تهدیدهای اینترنتی مقابله می‌كند. امكانات ویژه و جدید این محصول مثل اضافه کردن لایه‌های محافظتی قدرتمندتری در مواقع خرید یا امور بانكی به برنامه، منجر شده است که از پول و حساب‌های بانكی‌ شما در مقابل تبهكاران سایبری محافظت بیشتری شود.

قیمت: ریال
   

 

 

کسپرسکی ناب نسخه 3.0

ویژگی ها

ویژگی ها

پول ایمن: حفاظت بیشتر از تراكنش‌های مالی شما (جدید)

صفحه كلید ایمن و صفحه كلید مجازی: برای حفاظت از هویت شما (جدید)

جلوگیری خودكار از سوءاستفاده: دفاع در برابر سوء استفاده از آسیب‌پذیری‌ها (جدید)

مدیریت پسوردها: حال، شامل Password Sync (جدید)

پشتیبان گیری آنلاین: آسان‌تر از آنچه تصورش را كنید (جدید)

كیف‌های ایمن: حفاظت از حساس‌ترین اطلاعات شما

ابزارهای پاك‌سازی: امنیت بیشتر و زمینه سازی برای كارایی بالاتر كامپیوتر

كنترل شبكه خانگی: امور مدیریتی در سطح چند رایانه را تسهیل می‌كند

- كنترل والدین: كمك به امنیت آنلاین بچه‌های شما

هرگاه وارد یك فروشگاه آنلاین شدید، عملیات بانكداری الكترونیكی را انجام دادید و از طریق سایتی پرداخت الکترونیکی انجام دادید، فناوری جدید پول امن كسپرسكی محافظت بیشتر را پیش رویتان قرار خواهد داد. این برنامه URL وب‌سایت را با فهرست سایت‌های ایمن مقابله می‌كند و گواهی نامه امنیتی سایت را بررسی می‌كند. همچنین سیستم عامل رایانه را به دنبال وجود هر نوع آسیب‌پذیری مرتبط، اسكن می‌كند. پول امن همچنین به طور اتوماتیك پیشنهاد می‌دهد كه سایت در حالت ویژه پول امن باز شود؛ تا امكان محافظت بیشتر از اطلاعات شخصی شما در برابر سرقت فراهم شود.

به هنگام بازكردن یك وبسایت پرداخت یا بانكی یا وارد كردن كلمه عبور در یك وب‌سایت، فناوری صفحه كلید ایمن كسپرسكی به صورت خودكار مانع دستیابی كی‌لاگرها به اطلاعات شخصی تایپ شده با كی‌بورد می‌شود. به علاوه، نسخه بهبود یافته فناوری صفحه كلید مجازی كسپرسكی امكان وارد كردن اطلاعات شخصی را بدون نیاز به صفحه كلید می‌دهد. در نتیجه اطلاعات شما در مقابل دزدیده شدن از سوی «صفحه دزدها» (Screen Scrapers)، كی‌لاگرها و مانند اینها، ضمانت می‌شود.

بدافزارها به نحو روزافزونی آسیب‌پذیری‌های موجود در برنامه‌های روی كامپیوترها را هدف قرار می‌دهند. کسپرسکی نسخه ناب3 دارای یك فناوری جدید (جلوگیری خودكار از سوء استفاده) می‌باشد كه مانع سوء استفاده بدافزارها از این دست آسیب‌پذیری‌ها می‌شود. جلوگیری بهره برداری خودکار با پویش رایانه به دنبال آسیب‌پذیری‌ها، فعالیت‌های كلیه برنامه‌هایی را كه دارای آسیب‌پذیری هستند، كنترل می‌كند. این برنامه به طرق زیر از سوء استفاده جلوگیری می‌كند:

  • كنترل اجرای فایل‌های قابل اجرا، توسط هر برنامه دارای آسیب پذیری
  • تحلیل رفتار فایل‌های اجرایی، برای تشخیص هر گونه شباهت با برنامه‌های خطرناك
  • محدود كردن فعالیت‌هایی كه ممكن است توسط برنامه‌های دارای آسیب‌پذیری صورت گیرد.

قابلیت مدیریت کلمه عبور كسپرسكی نه فقط امنیت شما را (با تولید كلمات عبور ایمن و تصادفی) ارتقا می‌بخشد، به صورت خودكار شما را وارد حساب‌های كاربری اینترنتی و برنامه‌های مختلف، مثل اسكایپ و پیغام رسان‌ها می‌كند. از این پس با قابلیت نوین Password Sync، می‌توانید به صورت كاملا ایمن از هر رایانه‌ای به پسوردهای خویش دستیابی پیدا كنید و به طور اتوماتیك وارد سایت‌ها و برنامه های انتخابی خود شوید.

در صورت خرابی رایانه، امكانات انعطاف‌پذیر پشتیبان گیری كسپرسكی شما را قادر خواهد ساخت همچنان به اسناد، عكس‌ها، آهنگ‌ها و دیگر فایل‌هایتان دست یابید. کسپرسکی نسخه ناب3 به شما امكان دهد از داده‌های روی هارددرایو، دستگاه ذخیره‌سازی پرتابل و دیگر انواع وسایل ذخیره سازی فیزیكی، بك‌آپ بگیرید. علاوه بر این، قابلیت نوین Online Backup قادرتان می‌سازد تا دو گیگابایت از فایل‌هایتان را به صورت برخط و روی Drop box بك‌آپ بگیرید. لذا خواهید توانست از هر رایانه متصل به اینترنتی برای دستیابی به بك آپ خود، بهره ببرید.

یا وجود کسپرسکی ناب3 ایجاد یك كیف ویژه و ایمن برای ذخیره اطلاعات ارزشمندتان، بسیار آسان خواهد بود. كسپرسكی تمام اطلاعات موجود در كیف را رمز می‌كند و دسترسی به آن فقط با پسورد میسر خواهد بود؛ تا بدین ترتیب از تعرض هكرها جلوگیری شود.

ابزارهای آسان PC Cleanup با فراهم ساختن امكان نابودسازی اسناد حذف شده و حذف تاریخچه مرور اینترنت، امنیت شما را بالاتر می‌برد. این ابزار در راه مراقبت از حریم شخصی، جلوگیری از حملات تبهكاران سایبری و روان نگاه داشتن كاركرد رایانه، كمكتان می‌كند.

کسپرسکی ناب3 شامل امكان Home Network Control است؛ تا بدین وسیله اجرای اسكن‌ها، به روزرسانی‌ها، پشتیبان‌گیری‌ و اداره امنیت چندین رایانه در شبكه خانگی، فقط از طریق یك PC میسر شود.

کسپرسکی ناب3 نظارت و محدود سازی فعالیت‌ها، ارتباطات و كلا كار با كامپیوتر كودكان را آسان كرده است. كنترل‌های آسان آن به شما كمك می‌كند تا از كودكانتان در برابر محتویات مضر اینترنتی یا وب سایت‌های نامناسب حفاظت كنید و از بارگذاری انواع خاصی از فایل‌ها ممانعت به عمل آورد. در ضمن ارتباط با افراد ناخواسته را از طریق پیغام فوری یا شبكه‌های اجتماعی بلوكه می‌كند.

v

پشتیبانی