با ما تماس بگیرید  03432476875 - 03432458303 - 03432471644 -  02147621764

Kaspersky Internet Security Multi Device 2018

کسپرسکی اینترنت  سکیورتی مولتی دیوایس2015

حفاظت پیشرفته برای ویندوز، مک و اندروید

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی چند دستگاهه، حفاظت پیشرفته ای را برای رایانه، تبلت و تلفن همراه فراهم می کند. این محصول ترکیب استفاده آسان و تکنولوژی های امنیتی خلاقانه است که برای حفاظت از حریم خصوصی، پول، هویت و فرزندان شما در برابر ویروس های پیچیده و خطرات و تهدیدات آنلاین می باشد.
  • حفاظت در برابر ویروس ها، جاسوس افزارها، تهدیدات اینترنتی و ...
  • تضمین امنیت رایانه های شخصی، مک و دستگاه های اندرویدی
  • حفاظت از حریم خصوصی و دفاع در برابر سرقت هویت
  • لایه حفاظتی امنیتی برای بانکداری و خریدهای آنلاین
  • کمک به حفاظت از فرزندان خود در برابر خطرات اینترنتی و ...
  • ارائه امنیت در سطح جهانی- بدون کاهش سرعت سیستم
  • مدیریت ساده امنیت روی تمام دستگاه های خود

قیمت : ریال

ویژگی ها

ویژگی ها و مزایا

امنیت – محافظت در برابر ویروس ها، جاسوس افزارها، تهدیدات اینترنتی و ...
هر روزه صدها هزار نمونه بدافزار جدید توسط مجرمان سایبری منتشر می شوند. به همین دلیل امنیت ابری ما به طور مستمر از شما در برابر نرم افزارهای مخرب و خطرات اینترنتی حفاظت می کندو ما همچنین به شما امکان مسدود کردن آگهی های و فیلترکردن پیام های هرزنامه مزاحم (اسپم) را می دهیم.

تضمین امنیت هر ترکیبی از رایانه های مبتنی بر ویندوز، مک و دستگاه های اندرویدی
تکنولوژی های نوین امنیت ما حفاظت چند لایه برای هرکدام از دستگاه هایی که به اینترنت متصل می کنید، ارائه می کنند. علاوه بر این، به دلیل اینکه تلفن های همراه براحتی گم می شوند، ویژگی ضد سرقت امکان قفل کردن، پاک کردن اطلاعات و ردیابی دستگاه اندرویدی شما را فراهم می کند.

حریم خصوصی- تامین امنیت حریم خصوصی و دفاع در برابر سرقت هویت
حملات فیشینگ بصورت اتوماتیک مسدود می شوند- به همراه تکنولوژی حفاظت از وب کم، جلوگیری از سرقت اطلاعات شما توسط مجرمان با استفاده از وب کم . ما همچنین از ردیابی و شناسایی عادت ها و علایق شما در اینترنت توسط مجرمان جلوگیری می کنیم.

پول – اضافه کردن لایه امنیتی ویژه برای بانکداری و خرید آنلاین
هر زمان که شما با استفاده از رایانه تحت ویندوز یا مک به انجام عملیات بانکی و یا خریدهای آنلاین می پردازید، تکنولوژی Safe money منحصر بفرد ما امنیت وب سایت را بررسی می کند تا فریب وب سایت های جعلی را نخورید و وب سایت را در یک محیط امن و حفاظت شده باز می کند.

فرزندان – به شما کمک می کند فرزندان خود را در برابر خطرات اینترنتی و ... محافظت کنید.
قابلیت Parental Control در رایانه ویندوزی یا مک شما اجرا می شود و به آسانی امکان مدیریت وکنترل دانلود برنامه ها، جلوگیری از دسترسی به محتوی نامناسب وب و بازی ها، مدیریت پیام ها در شبکه های اجتماعی و جلوگیری از انتشار اطلاعات شخصی را به شما می دهد.

کارایی – ارائه امنیت در سطح جهانی .. بدون کاهش سرعت سیستم
تکنولوژی های امنیتی ما ترکیبی از حفاظت و کارایی را دارند – به طوری که در پس زمینه اجرا می شوند، بدون کاهش سرعت و ایجاد اختلال در زندگی دیجیتال شما.

سادگی – مدیریت امنیت ساده .. در تمام دستگاه های شما
یک حساب کاربری رایگان در My Kaspersky به شما امکان مدیریت امنیت در تمام دستگاه های رایانه ای، تبلت ها و تلفن های همراه، از هر کجا که به وب دسترسی داشته باشید را می دهد. شما می توانید امنیت هر دستگاه و وضعیت لایسنس را بررسی کنید و تنظیمات دلخواه را انجام دهید، علاوه بر این امکان دسترسی به پیشنهادات ویژه و دانلود رایگان محصولات کسپرسکی و دسترسی آسان به پشتیبانی فنی را نیز می دهد.

پشتیبانی